Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Soukromá i firemní inzerce zdarma
vše nabídka poptávka Cena od: do: pokročilé hledání
Můj-bazar >

prace bez

Inzerát byl již vymazán

Práce bez rizika - Nabídka

Zobrazeno 516xPráce bez rizika - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Nabízím vám projekt který nemá období na internetu a podle mě ještě dlouho nebude mít konkurenci.Denně stačí 30 min se tomu věnovat a časem se výsledek ukáže.Je to tu bez vkladu a dají se tu vydělat velké peníze ale časem hned ne.Projekt je právnicky ověřený a má svoji i debetní kartu.Kdo bude mít zájem tak mi pište na můj email.

Cena: zdarmaBrno-městoDetail inzerátu31.10.2016 13:35

Řidič VzV, skladník - Nabídka

Zobrazeno 25xŘidič VzV, skladník - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Náplň práce: - odpovídá za správné uskladňování a vyskladňování materiálu a hotových výrobků - vykládá dovezený materiál a zváží jej do skladu - zaváží linku výrobním materiálem dle požadavků výroby - připravuje + nakládá hotové výrobky pro expedici Požadujeme: Řidiče VzV: - platný průkaz na vysokozdvižní vozíky, v případě ukončení ...

Cena: v textuPlzeň-městoDetail inzerátu24.10.2016 16:32

Operátor výroby- AUTOMOTIVE - Nabídka

Zobrazeno 13xOperátor výroby- AUTOMOTIVE - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Náplň práce: - vyrábět, kompletovat a kontrolovat díly a autosedačky - obsluhovat stroje a zařízení na montážní lince - dodržovat pracovní instrukce Požadujeme: - práce vhodná pro muže - fyzická zdatnost - zručnost, pečlivost, zodpovědnost - dochvilnost a nulová absence - ochotu pracovat na dvou nebo tří směnný ...

Cena: v textuPlzeň-městoDetail inzerátu24.10.2016 15:23

PRÁCE BEZ STRESU, V POHODĚ A SMYSLUPLNĚ? - Nabídka

Zobrazeno 234xPRÁCE BEZ STRESU, V POHODĚ A SMYSLUPLNĚ? - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Takovou nabídku nabízím všem, kteří si touží PŘIVYDĚLAT, hledají PRÁCI, chtějí dělat něco, co je NAPLŇUJE, touží po SVOBODĚ času a financí. Pokud jste si odpověděli ,,ano,, , kontaktujte mě prosím!! Lokalita nerozhoduje!! Ing. Kateřina Šmídová, 03-008722

Cena: dohodouKarvináDetail inzerátu24.10.2016 10:40

Zaručený PŘIVÝDĚLEK, PRÁCE bez RIZIK ! - Nabídka

Zobrazeno 402xZaručený PŘIVÝDĚLEK, PRÁCE bez RIZIK ! - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Zpočátku jde o slušný PŘIVÝDĚLEK, z kterého se může vyvinout PRÁCE NA HLAVNÍ ČINNOST a podle snahy Vaše odměny budou narůstat. Pokud Vám nedělá problém komunikovat s lidmi a věnovat se cca 1-2 hod denně této činnosti, tak právě pro Vás je tato nabídka vhodná. Nerozhoduje věk, ani dosažené vzdělání, jedinou podmínkou je věk nad 25 let. Pro ...

Cena: dohodouCelá ČRDetail inzerátu21.10.2016 07:07

Práce bez rozdílu věku - Nabídka

Zobrazeno 43xPráce bez rozdílu věku - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Práce z domu, slušné výdělky až 15 000,- Kč, záleží na vaší pracovitosti, Odpovím všem.

Cena: v textuMladá BoleslavDetail inzerátu21.9.2016 11:01

Výdělek pro každého -celá ČR - Nabídka

Zobrazeno 79xVýdělek pro každého -celá ČR - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Každý z Vás si může vydělávat peníze z pohodlí vašeho domova. Zajímavá forma výdělku,ať jste student,pracující,nebo rodič na mateřské dovolené,každý z vás si jistě vybere.Práce bez poplatků.Pište si nezávazně o info.

Cena: zdarmaPraha 1Detail inzerátu21.9.2016 08:22

Inzeráty celkem: 30635, inzerce za 24 hodin: 377