Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage

Inzerce - Průmysl, výroba - Praha-východ

Soukromá i firemní inzerce zdarma

Průmysl, výroba - inzerce, bazar, inzeráty - Praha-východ

Můj-bazar > Práce > Zaměstnání > Průmysl, výroba

Práce ve skladu - Nabídka

Zobrazeno 20xPráce ve skladu - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Popis náplně pracovní pozice.: Pracujete rádi ve skladu nebo jste naopak bez zkušeností a myslíte si, že by to mohlo být to pravé zaměstnání pro Vás? V tom případě je tu Vaše šance! Čeká Vás: práce ve skladu s oblečením v logistickém centru v Praze ve Zdibech (dobrá dostupnost z metra Kobylisy), plnění objednávek podle zákaznického ...

Cena: v textuPraha-východDetail inzerátu11.11.2016 10:55

Příležitost pro Vás !!! ubytování ZDARMA!!! - Nabídka

Zobrazeno 10xPříležitost pro Vás !!! ubytování ZDARMA!!! - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Náplň práce – operátor robotů: - obsluha strojů/robotů dle pokynů vedoucího směny - kontrola vstupního materiálu a hotových výrobků - příprava materiálu ke strojům a k dalšímu zpracování Náplň práce – pozice obsluha NC/CNC strojů: - obsluha NC/CNC ohýbacích strojů - čtení a používání technické dokumentace - kontrola vstupního ...

Cena: v textuPraha-východDetail inzerátu9.11.2016 20:38

OPERÁTOR VÝROBY - s PLNĚ HRAZENÝM UBYTOVÁNÍM! - Nabídka

Zobrazeno 67xOPERÁTOR VÝROBY - s PLNĚ HRAZENÝM UBYTOVÁNÍM! - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Co budete dělat: * obsluhovat stroj / roboty dle pokynů vedoucího směny * kontrolovat vstupní materiál a hotové výrobky * připravovat materiál ke strojům a k dalšímu zpracování Co Vám nabízíme: * HRAZENÉ ubytování a první cesta do místa výkonu práce – Brandýs nad Labem * Základní měsíční plat 18.000,- K * Výkonnostní bonus 8%, ...

Cena: 25,000 KčPraha-východDetail inzerátu6.10.2016 20:50

Inzeráty Průmysl, výroba celkem: 228, inzerce za 24 hodin: 0