Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage

Inzerce - Administrativa - Brno-město

Soukromá i firemní inzerce zdarma

Administrativa - inzerce, bazar, inzeráty - Brno-město

Můj-bazar > Práce > Zaměstnání > Administrativa

Seriózna práca z domova - Nabídka

Zobrazeno 8xSeriózna práca z domova - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Skvelá pohodlná práca, z domu a bez ohrozenia Vašich momentálnych aktivít. Poskytujeme v nej časovú nezávislosť a tiež potrebné zaškolenie. Vyžadujeme serióznosť a komunikatívnosť. Viac informácii na www.pzd.sk/ata01. Telefónne číslo: +421905273305.

Cena: dohodouBrno-městoDetail inzerátu6.12.2016 12:26

Jednoduchá seriózna práca riadená z domova - Nabídka

Zobrazeno 15xJednoduchá seriózna práca riadená z domova - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Jednoduchá a seriózna práca, ktorá nijako neohrození Váše súčasné zamestnanie a Vaše aktivity. Vhodné tiež pre študentov či ženy na materskej dovolenke. S časovou nezávislosťou a potrebným zaškolením. Viac na www.pzd.sk/ata01. Telefón: +421905273305.

Cena: dohodouBrno-městoDetail inzerátu29.11.2016 19:23

Seriózna pohodlná skvelá práca z domu - Nabídka

Zobrazeno 19xSeriózna pohodlná skvelá práca z domu - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Seriózna pohodlná práca z domu, na ktorú Vám stačia 2-3 hodiny času denne, až 600,- € mesačne. Vhodné tiež pre zamestnaných, študentov a ženy na materskej dovolenke. Znalosť práce z PC vítaná. Viac na www.zarabajdoma4.webnode.cz. Telefón: +421905273305.

Cena: dohodouBrno-městoDetail inzerátu26.11.2016 11:39

Vedoucí provozního oddělení/elektrotechnické zaměř - Nabídka

Zobrazeno 14xVedoucí provozního oddělení/elektrotechnické zaměř - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

NÁPLŇ PRÁCE: - vedení a organizace menšího kolektivu - jednání s klienty - zpracování a evidence provozní dokumentace - reporting vedení společnosti POŽADUJEME: - min.SŠ vzdělání - technické zaměření - zkušenosti s PZTS /nutností/ - zajímavou práci - časová flexibilita - trestní bezúhonnost NABÍZÍME: - zázemí stabilní ...

Cena: 35,000 KčBrno-městoDetail inzerátu24.11.2016 09:54

Zobrazeno 19xSeriózna práca z domova - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Cena: dohodouBrno-městoDetail inzerátu22.11.2016 10:27

Zobrazeno 21xJednoduchá seriózna práca riadená z domova - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Cena: dohodouBrno-městoDetail inzerátu19.11.2016 20:29

Zobrazeno 17xSeriózna pohodlná skvelá práca z domu - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Cena: dohodouBrno-městoDetail inzerátu16.11.2016 10:08

Seriózna práca z domu - Nabídka

Zobrazeno 17xSeriózna práca z domu - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Skvelá pohodlná práca, z domu bez ohrozenia Vašich momentálnych aktivít. Poskytujeme v nej časovú nezávislosť a tiež potrebné zaškolenie. Vyžadujeme serióznosť a komunikatívnosť. Viac informácii na www.pzd.sk/ata01. Telefónne číslo: +421905273305.

Cena: dohodouBrno-městoDetail inzerátu12.11.2016 21:44

Zobrazeno 17xJednoduchá seriózna práca riadená z domova - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Cena: dohodouBrno-městoDetail inzerátu9.11.2016 23:51

Recepční s AJ pro OZP nebo OZZ - Nabídka

Zobrazeno 14xRecepční s AJ pro OZP nebo OZZ  - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Co vás čeká *Uvítání, ohlašování návštěv a vedení knihy návštěv *Evidence vozidel *Správa vstupních karet a klíčů Obsluha a správa kancelářské techniky (telefon) *Poskytování informací *Komunikace s klienty v cizím jazyce (angličtina) *Obchůzková činnost v objektu dle pokynů vedoucího pracovníka *Obsluha zabezpečovacích zařízení, ...

Cena: 13,000 KčBrno-městoDetail inzerátu7.11.2016 09:49
Stránka: 1234Další
Inzeráty 1 až 10 z 35

Inzeráty Administrativa celkem: 150, inzerce za 24 hodin: 0