Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage

Inzerce - Zaměstnání - Žďár nad Sázavou

Soukromá i firemní inzerce zdarma

Zaměstnání - inzerce, bazar, inzeráty - Žďár nad Sázavou

Můj-bazar > Práce > Zaměstnání

Zprostředkovatel úvěrů - Nabídka

Zobrazeno 12xZprostředkovatel úvěrů - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Hledáme zprostředkovatele úvěrů pro oblast vysočiny.Výborné provizní podmínky,jednoduché zaškolení. Možnost fixního a 13 platu.

Cena: dohodouŽďár nad SázavouDetail inzerátu1.11.2016 12:30

Pracovník ostrahy Velká Bíteš - Nabídka

Zobrazeno 24xPracovník ostrahy Velká Bíteš - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Pracovní náplň: evidenční a pochůzková činnost, kontrola osob a vozidel, sledování kamerového systému Požadavky: denní a noční směny, čistý TR, úměrný zdravotní stav, ochota pracovat, odborná způsobilost výhodou Vhodné pro OZP – náborový příspěvek Po zapracování možná odměna za zisk dalších OZP zaměstnanců Možnost práce: na HPP nebo ...

Cena: dohodouŽďár nad SázavouDetail inzerátu21.10.2016 10:43

Řidič-obsluha plošiny - Nabídka

Zobrazeno 32xŘidič-obsluha plošiny - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Řidič-obsluha plošiny Hledáme řidiče-obsluhu vysokozdvižné montážní plošiny. Pouze pro důchodce, časová flexibilita, cit pro stroje a pečlivost nutná. Řidičský průkaz sk.B. Jedná se o jednoduchou a příjemnou práci. Žďár nad Sázavou, tel. 603 586 633.

Cena: 1 KčŽďár nad SázavouDetail inzerátu19.10.2016 21:24

Zobrazeno 25xZprostředkovatel úvěrů - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Hledáme zprostředkovatele úvěrů pro oblast vysočiny.Výborné provizní podmínky,jednoduché zaškolení

Cena: 1 KčŽďár nad SázavouDetail inzerátu13.10.2016 09:36

Příležitost právě pro Vás! - Nabídka

Zobrazeno 335xPříležitost právě pro Vás! - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Chcete si přivydělat při zaměstnání, studiu, mateřské dovolené? Uvažujete o změně zaměstnání? Toužíte po práci, která Vás bude bavit? Hledáte cestu, jak vybudovat vlastní kariéru podle svých představ? S námi si můžete vybudovat svůj úspěch i Vy! Připojte se a vyzkoušejte něco nového a rozhodujte sami o tom, kolik si vyděláte. Můžete pracovat ...

Cena: zdarmaŽďár nad SázavouDetail inzerátu21.9.2016 07:28

Úklid - Nabídka

Zobrazeno 49xÚklid - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Stálý přivýdělek Úklid v electru 10h týdně Od pondělí do pátku 8:00 - 10:00 3 200,- měsíční odměna Tel: 775 548 150 775 332 237 Email: malik@semiservis.cz Nástup: ihned Ostrava Dubina

Cena: v textuŽďár nad SázavouDetail inzerátu30.8.2016 16:39

Inzeráty Zaměstnání celkem: 1349, inzerce za 24 hodin: 14