Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce - Technika, elektrotechnika
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

Elektronik - Programátor - Nabídka

Popis:
Pro našeho významného klienta, hledáme nové zaměstnance na pozici - Elektronik - Programátor

Náplň práce:
- zvyšování efektivity oddělení údržby a celého závodu
- zajištění správného, plynulého a bezpečného průběhu výroby
- zlepšování v rámci svého a jiných oddělení
- minimalizace výpadků a ztrát výrobních kapacit
- snižování rizik v rámci BOZP a PO/PBŘ

Požadujeme:
- min. SOU nebo ÚSO vzdělání - technické
- uživatelská znalost MS Office, Internet Explorer
- zkušenosti s Simatic Step 7, WINCC, TIA Portal výhodou
- min. 4 roky praxe
- řidičský průkaz skup. B, VZV, VZP
- vyhláška 50 §6-8
- zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme:
- výkonnostní prémie
- mimořádné prémie za řádnou docházku
- prémie za pracovní výročí
- dovolená 4 týdny + dovolená navíc dle odpracovaných let
- mzdové příplatky nad rámec zákoníku práce
- zázemí významné společnosti
- příspěvek na stravování
Cena: dohodou

Místo: Plzeň-město.

Kontakt: Barbora Fuchsová, +420778718103

Počet zobrazení inzerátu: 60x

Datum vložení inzerátu: 05.12. 2016

Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*

Následující inzeráty v kategorii Technika, elektrotechnika

Elektromechani/čka 130,-/hod. - 150,-/hod. ČISTÉHO - Nabídka

Zobrazeno 15xElektromechani/čka 130,-/hod. - 150,-/hod. ČISTÉHO - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Přijmeme zaměstnance na pozici ELKTROMECHANIK/ČKA. Práce vhodná i pro ABSOLVENTY SOU A SŠ elektro. oborů. Vhodné pro MUŽE I ŽENY. Požadujeme: - vyučení v elektrotechnickém oboru - praxe pouze výhodou - orientace ve výkresové dokumentaci Nabízíme: - Práci na HPP ve stabilním podniku - dlouhodobá spolupráce - ...

Cena: v textuPlzeň-městoDetail inzerátu25.11.2016 12:54

Zobrazeno 16xElektromechani/čka 130,-/hod. - 150,-/hod. ČISTÉHO - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Cena: v textuPlzeň-městoDetail inzerátu19.11.2016 14:06

Zobrazeno 19xElektromechani/čka 130,-/hod. - 150,-/hod. ČISTÉHO - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Cena: v textuPlzeň-městoDetail inzerátu16.11.2016 09:55

Zobrazit ostatní inzeráty z kategorie Technika, elektrotechnika

Inzeráty Práce celkem: 2062, inzerce za 24 hodin: 9