Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce - Řemeslníci, opravy
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

SERVIS KARDIO ZÓNY - Nabídka


Popis:
Nabízíme kompletní servis a opravy cardio – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.
SERVIS KARDIO ZÓNY - SERVIS CARDIO / KARDIO / KARDIOVASKULÁRNÍCH STROJŮ, SERVIS KARDIO ZONY
Nabízíme kompletní servis a opravy cardio – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.
Naše servisy naleznete v Praze odkud také vyjíždíme k servisním zásahům
Značky, které opravujeme - Lax ,BHfitness, Horizon Fitness, LifeFitness, Vision Fitness, Cybex, Insportline, Precor, York Fitness, Technogym, a další.
REPASOVÁNÍ KARDIO ZÓNY
jedná se o službu, kterou poskytujeme pro naše zákazníky výhradně na naší dílně. Zákazník nám zašle požadovaný stroj, který chce kompletně repasovat na naši adresu a my provedeme kompletní repasování zařízení dle požadavků zákazníka (výměna dílů, oprava dílů, celkové čištění a oprava, chemické čištění, svaření či oprava prasklých částí, lakování, galvanická úprava, broušení atd….)
V případě, že hodláte vyřadit nějaký stroj z Vaší provozovny v důsledku celkového opotřebení zkuste si nechat nacenit jeho kompletní repasování a můžete daný stroj používat ještě další řadu let!! Tímto si ušetříte peníze a Vaši návštěvníci budou spokojeni se stále perfektním stavem Vašeho zařízení!
Co je co:
Náhradní díly se řídí dle našeho ceníku či dle aktuální cenové nabídky náhradních dílů pro fitness a wellness stroje a zařízení.
Cena: v textu

Místo: Praha 1.

Kontakt: Stanislav Bílý, +420731624910

Web: http://www.kupfitness.cz

Počet zobrazení inzerátu: 33x

Datum vložení inzerátu: 16.08. 2016


Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*Následující inzeráty v kategorii Řemeslníci, opravy

SERVIS CELÝCH POSILOVEN - Nabídka

Zobrazeno 30xSERVIS CELÝCH POSILOVEN - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

SERVIS CELÝCH POSILOVEN Nabízíme kompletní Servis celých posiloven. – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství. SERVIS CELÝCH POSILOVEN Nabízíme kompletní Servis celých ...Cena: v textuPraha 1Detail inzerátu16.8.2016 13:47

SERVIS A OPRAVY ROTOPEDŮ - Nabídka

Zobrazeno 30xSERVIS A OPRAVY ROTOPEDŮ - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Nabízíme kompletní Servis a opravy rotopedů– po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství. SERVIS A OPRAVY ROTOPEDŮ Nabízíme kompletní Servis a opravy rotopedů– po záruční ...Cena: v textuPraha 1Detail inzerátu16.8.2016 13:47

Servis vibračních plošin - Nabídka

Zobrazeno 35xServis vibračních plošin - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Nabízíme Vám kompletní servis a opravy masážních přístrojů, vibračních plošin různých druhů a značek v pozáruční opravě. Poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství. Náhradní díly se řídí dle našeho ceníku či dle aktuální cenové ...Cena: v textuPraha 1Detail inzerátu16.8.2016 13:46

Zobrazit ostatní inzeráty z kategorie Řemeslníci, opravy


Inzeráty Služby celkem: 4166, inzerce za 24 hodin: 76
© 2009 - 2016 Muj-Bazar.cz - Inzerce Řemeslníci, opravy
Kontakt, Podmínky, Mapa stránek, Články, RSS


TOPlist TOPlist