Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce - Průmysl, výroba
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

Kontrolor kvality výroby - Nabídka

Popis:
Hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na kontrolu automobilových dílů. Práce je vhodná pro muže a ženy. Jde o kontrolu kvality lakovaných nárazníku.
Náplň práce: pohledová kontrola, manuální práce.
Směny: 12 nebo 8 hodin, noční nebo denní režim, sobota, neděle volno
Plat: od 110 - 120 Kč na hod. čistého. Plus 10% příplatky za noční a nebo svátky. možnost záloh týdně, možnost ubytování ihned při nástupu.
Nástup: možný ihned nebo dle domluvy.
Kontakt: +420 777 993 895
Email: n.rosnat@icloud.com
Cena: dohodou

Místo: Rychnov nad Kněžnou.

Kontakt: Natalia Rosca, +420777993895

Počet zobrazení inzerátu: 28x

Datum vložení inzerátu: 17.10. 2016

Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*

Následující inzeráty v kategorii Průmysl, výroba

Svářeč co2- HORNÍ BŘÍZA - Nabídka

Zobrazeno 27xSvářeč co2- HORNÍ BŘÍZA - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

PŘIJMEME SVÁŘEČE NA HPP - kovovýroba v HORNÍ BŘÍZE POŽADUJEME - PLATNÝ PRŮKAZ NA CO2 - EN 135 - PRAXI V OBORU - ORIENTACI VE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI NABÍZÍME: - SMLOUVU NA HPP - MOŽNOST UBYTOVÁNÍ - MOŽNOST ZÁLOH - PRÁCI V MENŠÍM KOLEKTIVU - MOŽNOST PŘESČASŮ SMĚNY: - RANNÍ A ODPOLEDNÍ (možnost dohody) PLAT - 150,-/HOD. ...

Cena: v textuPlzeň-městoDetail inzerátu14.10.2016 13:53

Montér/Zámečník 21 000,- čistého; MOŽNOST UBYTOVÁN - Nabídka

Zobrazeno 24xMontér/Zámečník 21 000,- čistého; MOŽNOST UBYTOVÁN - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

MONTÉR/ ZÁMEČNÍK 130,-/hod. čistého Pro stabilní podnik v Plzni, zabývající se výrobou leteckých interiérů přijmeme zaměstnance na pozici MONTÉR/ ZÁMEČNÍK. Náplň práce: Ruční montáž komponentů pro kuchyňské moduly a odpočinkové místnosti pro posádku letadla. Požadujeme: - Praxe ve strojním oboru – montér, mechanik, nástrojář, ...

Cena: v textuPlzeň-městoDetail inzerátu14.10.2016 13:52

Elektromechani/čka i pro ABSOLVENTY 21 000,- čist - Nabídka

Zobrazeno 20xElektromechani/čka i pro ABSOLVENTY 21 000,- čist - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Přijmeme zaměstnance na pozici ELKTROMECHANIK/ČKA. Práce vhodná i pro ABSOLVENTY SOU A SŠ elektro. oborů. Vhodné pro MUŽE I ŽENY. Požadujeme: - vyučení v elektrotechnickém oboru - praxe pouze výhodou - orientace ve výkresové dokumentaci Nabízíme: - Práci na HPP ve stabilním podniku - dlouhodobá spolupráce - ...

Cena: v textuPlzeň-městoDetail inzerátu14.10.2016 13:51

Zobrazit ostatní inzeráty z kategorie Průmysl, výroba

Inzeráty Práce celkem: 2064, inzerce za 24 hodin: 21