Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce - Průmysl, výroba
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

Pracovník do výroby / dřevostavby - Nabídka

Popis:
Hledáme šikovné pracovníky na hlavní pracovní poměr. Místo výkonu práce: Žákava (okr. Plzeň-jih).
Náplň práce:
- Výroba stěnových prvků na bázi dřevěné konstrukce,
- Připevnění zateplovacího systému, přířez pro produkci dřevěných stavebních dílců,
- Zabudování oken, dveří a rolet.

Poskytujeme:
- Ubytování HRAZENO,
- Možnost týdenních záloh (1000 Kč / týden),
- Dlouhodobá a stabilní práce.
- 2 směnný provoz.

Požadujeme:
- Vyučení v oboru truhlář, tesař, zedník (nebo příbuzné obory – možnost zaučení).
- Fyzická zdatnost.
- Manuální zručnost.

V případě zájmu nebo pro více informací mě kontaktujte:
Ing. Denisa Záhradníková
zahradnikova@propersona.sk
733 221 086
Cena: dohodou

Místo: Plzeň-jih.

Kontakt: Denisa Záhradníková, +420733221086

Počet zobrazení inzerátu: 45x

Datum vložení inzerátu: 06.10. 2016

Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*

Fotografie

Následující inzeráty v kategorii Průmysl, výroba

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - Nabídka

Zobrazeno 33xMONTÁŽNÍ DĚLNÍK - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Hledáme posily do výroby na pozici montážní dělník pro rodinnou firmu KOSTAL Kontakt Systeme. Dále nabízíme možnost brigád pro studenty, matky na MD či důchodce. Nabízíme: - práci v příjemném prostředí - po zapracování výdělek až 20 000 Kč hrubého měsíčně - možnost výkonu hrazených přesčasů včetně příplatků - mnoho zaměstnaneckých ...

Cena: 20,000 KčPříbramDetail inzerátu6.10.2016 08:56

TOPENAR/NEMECKO/BAVORSKO - Nabídka

Zobrazeno 30xTOPENAR/NEMECKO/BAVORSKO - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Pro vsechny topenarske a vodoinstalaterske prace, montaz topeni, vzduchotecniky prijmeme: TOPENARE Pozadujeme: castecnou znalost nemciny Nabizime: - nadtarifni financni ohodnoceni - prevzeti nebo stale pracovni misto - dalsi moznosti vzdelavani na nase naklady - dalsi profesionalni rozvoj - dobre pracovni prostredi Ubytovani ...

Cena: dohodouZahraničíDetail inzerátu5.10.2016 15:09

Opravar zemedelskych stroju/Nemecko/Bavorsko - Nabídka

Zobrazeno 25xOpravar zemedelskych stroju/Nemecko/Bavorsko - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Pro provadeni vlastnich oprav, vyrobu a renovaci soucasti, serizovani stroju, zarizeni a zemedelske techniky prijmeme: OPRAVARE ZEMEDELSKYCH STROJU Pozadujeme: castecnou znalost nemciny Nabizime: - nadtarifni financni ohodnoceni - prevzeti nebo stale pracovni misto - dalsi moznosti vzdelavani na nase naklady - dalsi profesionalni ...

Cena: dohodouZahraničíDetail inzerátu5.10.2016 15:07

Zobrazit ostatní inzeráty z kategorie Průmysl, výroba

Inzeráty Práce celkem: 2092, inzerce za 24 hodin: 18