Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce - Průmysl, výroba
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

Pracovník do výroby / dřevostavby - Nabídka

Popis:
Hledáme šikovné pracovníky na hlavní pracovní poměr. Místo výkonu práce: Žákava (okr. Plzeň-jih).
Náplň práce:
- Výroba stěnových prvků na bázi dřevěné konstrukce,
- Připevnění zateplovacího systému, přířez pro produkci dřevěných stavebních dílců,
- Zabudování oken, dveří a rolet.

Poskytujeme:
- Ubytování HRAZENO,
- Možnost týdenních záloh (1000 Kč / týden),
- Dlouhodobá a stabilní práce.
- 2 směnný provoz.

Požadujeme:
- Vyučení v oboru truhlář, tesař, zedník (nebo příbuzné obory – možnost zaučení).
- Fyzická zdatnost.
- Manuální zručnost.

V případě zájmu nebo pro více informací mě kontaktujte:
Ing. Denisa Záhradníková
zahradnikova@propersona.sk
733 221 086
Cena: dohodou

Místo: Plzeň-jih.

Kontakt: Denisa Záhradníková, +420733221086

Počet zobrazení inzerátu: 94x

Datum vložení inzerátu: 05.01. 2017

Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*

Fotografie

Následující inzeráty v kategorii Průmysl, výroba

Hledáme ženy do výroby technických tkanin - Nabídka

Zobrazeno 41xHledáme ženy do výroby technických tkanin - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Typ práce: Plný úvazek Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky na pozici: Operátor/ka výroby technických tkanin. Práce je vhodná pro muže i ženy. Popis náplně práce: Jedná se o jednoduchou obsluhu strojů a zařízení na výrobu technických tkanin. Nabízíme: • Dlouhodobou spolupráci na HPP • Motivační finanční ohodnocení: ...

Cena: 18,500 KčHodonínDetail inzerátu2.1.2017 14:06

Dělník/ce do výroby - Nabídka

Zobrazeno 23xDělník/ce do výroby - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Do výrobní společnosti v Mikulově přijmeme šikovné operátory/-ky. Náplň práce: - výroba a kompletace kabelových svazků pro automobilový průmysl, - obsluha jednoduchých strojů a zařízení, - kontrola kvality kabelových svazků Nabízíme: - dlouhodobá práce na plný úvazek (HPP), - zázemí stabilní společnosti, - 8 hod. směny ...

Cena: 18,500 KčBřeclavDetail inzerátu2.1.2017 12:06

Operátor výroby, pozice pro muže i ženy - Nabídka

Zobrazeno 35xOperátor výroby, pozice pro muže i ženy - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Pro našeho významného klienta, firmu AU Optronics Brno, hledáme šikovné kandidáty (muže i ženy) na pozici operátor (ka) výroby. Náplň práce: Obsluha strojů na montáž solárních panelů. Práce není náročná. Nabízíme: • Práci na hlavní pracovní poměr • Dobré mzdové ohodnocení • Odměnu motivovanou výkonem • Čisté pracovní ...

Cena: 18,500 KčBrno-městoDetail inzerátu2.1.2017 09:36

Zobrazit ostatní inzeráty z kategorie Průmysl, výroba

Inzeráty Práce celkem: 1641, inzerce za 24 hodin: 3