Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce - Průmysl, výroba
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

Svářeči PODVOZKŮ autobusů - Nabídka

Popis:
Hledáme šikovné svářeče na práci ve stabilní a perspektivní společnosti s velkým potenciálem, která se zabývá prodejem a servisem autobusů.

Místo výkonu práce: Holýšov (Plzeňský kraj, okres Domažlice, ČR)
Termín nástupu: IHNED.
Druh pracovního poměru: HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR.
Nabízený plat: Dohodou.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Svařování podvozků autobusů,

NABÍZÍME:
- PŘÍSPĚVEK na UBYTOVÁNÍ,
- Příspěvek na DOPRAVU (MHD),
- Možnost přesčasů,
- Týdenní zálohy ve výši 1000 Kč,
- Práce v dvousměnném provozu,
- Dobré mzdové ohodnocení,
- Stabilní a perspektivní práce.

POŽADUJEME:
- Podmínkou je svářečský kurz - základní CO2 (ZM1) + praxe,
- Potřebná orientace ve výkresech,
- Manuální zručnost,
- Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a důraz na bezpečnost.
Cena: dohodou

Místo: Domažlice.

Kontakt: Denisa Záhradníková, +420733221086

Počet zobrazení inzerátu: 37x

Datum vložení inzerátu: 14.09. 2016

Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*

Fotografie

Následující inzeráty v kategorii Průmysl, výroba

! Ubytování + oběd ! Super výdělek ! Montáž ! - Nabídka

Zobrazeno 39x! Ubytování + oběd ! Super výdělek ! Montáž ! - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Ještě stále si hledáš dlouhodobou práci? Tak neváhej a pracuj s námi - nástup ihned, UBYTOVÁNÍ ZDARMA, zázemí stabilní společnosti. Od 105 Kč/hod. + možnost získat prémie ! V případě zájmu nás neváhej kontaktovat: zahradnikova@propersona.sk nebo 733 221 086. Stačí prozvonit, zavolám zpět. Místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra (okres ...

Cena: dohodouTachovDetail inzerátu14.9.2016 13:30

Dělník strojní výroby - Nabídka

Zobrazeno 35xDělník strojní výroby  - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Popis nabídky práce: Hledáme pracovníky do výroby na pozice : Dělník výroby. Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí. Jedná se o práci ve společnosti, která se zabývá kovoobráběním a lisováním komponentu pro automobilový průmysl. Hlavní pracovní náplní je obsluha strojů (výroba volantů). Nabízíme: - ubytování je zabezpečené a ...

Cena: dohodouVsetínDetail inzerátu14.9.2016 13:28

Volné pracovní pozice ve strojírenství - Nabídka

Zobrazeno 35xVolné pracovní pozice ve strojírenství - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Informace o pracovním místě Pro našeho významného klienta hledáme zaměstnance na různé pracovní pozice ve výrobě. Konkrétně se jedná o svářeče, zámečníky, jeřábník, soustružníky, lakýrníky, horizontáře, CNC seřizovače a obsluhu CNC strojů, taviče, vazače, paliče, lisaře, kováře, vrtače a další v Olomouc a Uničově. Zájemci o bližší informace ...

Cena: dohodouOlomoucDetail inzerátu13.9.2016 21:14

Zobrazit ostatní inzeráty z kategorie Průmysl, výroba

Inzeráty Práce celkem: 2058, inzerce za 24 hodin: 9