Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce - Průmysl, výroba
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

Hlavní pracovní poměr až 18 000 Kč/měsíc - Nabídka

Popis:
V Olomouci hledáme nové zaměstnance na pozici pracovník/pracovnice potravinářské výroby
Co bude Vaší náplní práce?
- balení cukrovinek
- manipulace s hotovými výrobky
- jedná se o práci ve třísměnném provozu nebo v nepřetržitém provozu
Co od Vás očekáváme?
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- manuální zručnost
- věk minimálně 18 let
- potravinářský průkaz (lze vyhotovit u našeho lékaře)
Co Vám můžeme nabídnout?
- práce na hlavní pracovní poměr
- příjemné pracovní prostředí
- mzda až 117 Kč/h (cca 18 000 Kč/měsíc)
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- nástup možný ihned
Cena: 18000 Kč

Místo: Olomouc.

Kontakt: Roman Žwak, +420775430449

Počet zobrazení inzerátu: 39x

Datum vložení inzerátu: 09.09. 2016

Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*

Podobné inzeráty

Operátor výroby - Nabídka

Zobrazeno 13xOperátor výroby - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Do našeho Mikulovského týmu přijmeme posily! Náplň práce: - zajímavá práce v moderním výrobní závodě - výroba a kompletace kabelových svazků pro automobilový průmysl, - obsluha jednoduchých strojů a zařízení, - kontrola kvality kabelových svazků - hlavní pracovní poměr - místo výkonu práce Mikulov okr. Břeclav Za dobře ...

Cena: 18,500 KčBřeclavDetail inzerátu28.11.2016 15:38

Pomocný malíř, natěrač s ubytováním + zálohy - Nabídka

Zobrazeno 14xPomocný malíř, natěrač s ubytováním + zálohy - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Přijmeme šikovné malíře, lakýrniky na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR. Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí (Zlínský kraj, okres Vsetín, ČR). Náplní práce je povrchová úprava plechů, stříkání acetonové barvy, natírání barvy válečkem, broušení barvy, chození na žebříku. UBYTOVÁNÍ JE HRAZENÉ, poskytujeme příspěvek na stravu, možnost týdenních ...

Cena: dohodouVsetínDetail inzerátu24.11.2016 10:45

Hledáme posily do našeho výrobního týmu - Nabídka

Zobrazeno 19xHledáme posily do našeho výrobního týmu - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Náplň práce: - zajímavá práce v moderním výrobní závodě - výroba a kompletace kabelových svazků pro automobilový průmysl, - obsluha jednoduchých strojů a zařízení, - kontrola kvality kabelových svazků - hlavní pracovní poměr - místo výkonu práce Mikulov okr. Břeclav Za dobře odvedenou práci slušná odměna: - Výkonnostní prémie ...

Cena: 18,500 KčBřeclavDetail inzerátu23.11.2016 14:11