Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce - Ostatní příslušenství
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

SCREENSHIELD ochrana displeje pro Samsung SM-T110 - Nabídka

Popis:
Kvalitní fólie Screenshield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje Vašeho tabletu Samsung SM-T110 Galaxy Tab 3 7.0 Lite v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přitom je průhledná a zakryje již existující drobné škrábance. Díky její extrémní odolnosti si také výrobce může dovolit poskytovat na ní doživotní záruku. Součástí tohoto produktu je ochrana displeje tablet pc na bázi průhledné polyuretanové fólie.
Cena: 229 Kč

Počet zobrazení inzerátu: 15x

Datum vložení inzerátu: 13.08. 2016

Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*

Následující inzeráty v kategorii Ostatní příslušenství

Nabíječka Texet PowerUno TTC1052, neoriginální - Nabídka

Zobrazeno 25xNabíječka Texet PowerUno TTC1052, neoriginální - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

PowerUno TTC- 1052 je AC nabíječka s USB rozhraním. Tento výrobek je vyroben v souladu s technickými normami Apple MFI, který je vybaven licencovaným S30pinovým kabelovým konektorem a je vhodný pro použití s mobilními zařízeními iPOD a iPhone.

Cena: 129 KčBenešovDetail inzerátu13.8.2016 09:22

Nabíječka do auta teXet TPC-1005 - Nabídka

Zobrazeno 22xNabíječka do auta teXet TPC-1005 - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Nabíječka do auta TPC- 1005 má dva USB rozhraní určeny pro rychlé nabíjení tabletových počítačů, chytrých telefonů, e- knih, mobilních telefonů, MP3 přehrávačů. TPC- 1005 je vyrobena v souladu s technickými normami Apple MFI, je vybavena licencovaným S30pinovým kabelovým konektorem a je vhodný pro použití s mobilními zařízeními iPOD a iPhone, ...

Cena: 129 KčBenešovDetail inzerátu13.8.2016 09:22

FIXED Tvrzené Sklo, 0,33 mm, Lenovo VIBE Shot - Nabídka

Zobrazeno 19xFIXED Tvrzené Sklo, 0,33 mm, Lenovo VIBE Shot - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Ochranné sklo pro displej mobilního telefonu.

Cena: 149 KčBenešovDetail inzerátu13.8.2016 09:21

Zobrazit ostatní inzeráty z kategorie Ostatní příslušenství

Inzeráty Mobily celkem: 458, inzerce za 24 hodin: 0
© 2009 - 2016 Muj-Bazar.cz - Inzerce Ostatní příslušenství
Kontakt, Podmínky, Mapa stránek, Články, RSS

TOPlist TOPlist