Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce - Ostatní práce
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

Manipulační a skladový operátor, balení a expedice - Nabídka

Popis:
VHODNÉ PRO OZP
PP zkrácený, 25h/týdně, plat od 8 000,- Kč
Linnet eu, s.r.o., pracoviště Mělčany č. 38, 51801 Dobruška
Pracovní náplň:
- práce ve skladu
- třídění, balení a expedice zboží
- veškerá potřebná manipulace se zbožím
- čištění interiéru vozidel
Požadujeme:
- základní + praktická škola, vhodné pro OZP
- manuální zručnost
- spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
Nabízíme:
- zkrácený pracovní úvazek 5 hodin denně ve dvousměnném provozu
(8.00h – 13.00h, 13.00h – 18.00h)
- práce v klidném a čistém prostředí
- školení v oboru
- plat od 8 000,- Kč
- při vyšším pracovním úvazku odpovídající mzdové navýšení
- možnost zajištění dopravy z Náchoda a Dobrušky
Kontakt: Galbová Martina, tel: 774 705 824, email: galbova@linnet-eu.cz
Cena: v textu

Místo: Náchod.

Kontakt: Martina Galbová, +420774705824

Počet zobrazení inzerátu: 31x

Datum vložení inzerátu: 17.10. 2016

Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*

Následující inzeráty v kategorii Ostatní práce

Zobrazeno 28xManipulační a skladový operátor, balení a expedice - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

VHODNÉ PRO OZP PP zkrácený, 25h/týdně, plat od 8 000,- Kč Linnet eu, s.r.o., pracoviště Mělčany č. 38, 51801 Dobruška Pracovní náplň: - práce ve skladu - třídění, balení a expedice zboží - veškerá potřebná manipulace se zbožím - čištění interiéru vozidel Požadujeme: - základní + praktická škola, vhodné pro OZP - manuální ...

Cena: v textuRychnov nad KněžnouDetail inzerátu17.10.2016 12:19

Expedientka v lékárenském velkoobchodě - Nabídka

Zobrazeno 13xExpedientka v lékárenském velkoobchodě - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Přijmeme uchazečky na pozici Expedientka v lékárenském velkoobchodě v Plzni. Požadujeme: 18+, výpis z rejstříku trestů, dodržení pracovní doby: po-pá 8.00-14.00 jeden týden a druhý týden 14.00-20.00 Nabízíme 85,- Kč / hod., práci od pondělí do pátku, možnost směn 6 nebo 8 hodinových.

Cena: 85 KčPlzeň-městoDetail inzerátu17.10.2016 12:07

Skladník / Obsluha Retraku,Brno,Pohořelice - Nabídka

Zobrazeno 31xSkladník / Obsluha Retraku,Brno,Pohořelice - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky do skladu s PNEU v Pohořelicích u Brna. Náplň práce: nakládka/ vykládka pneumatik. Jedná se o dvanáctihodinové směny. Denní nebo noční režim. Vhodné pro muže. Ubytování zajištěné v místě výkonu práce. Nástup možný ihned. Očekáváme: spolehlivost a dobrou fyzickou kondici. Nabízíme: mzda 120 Kč na hod. ...

Cena: dohodouBrno-venkovDetail inzerátu17.10.2016 11:59

Zobrazit ostatní inzeráty z kategorie Ostatní práce

Inzeráty Práce celkem: 2064, inzerce za 24 hodin: 17