Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce - IT - vývoj Software
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

Hledáme externího programátora/administrátora - Nabídka

Popis:
Hledáme externího programátora/administrátora: na dokončení vývoje a administraci nové webové aplikace, vhodné i pro zdatnější studenty.

Požadujeme:
Samostatnost a ovládání výše uvedených aplikací.
Bezúhonnost, serióznost a diskrétnost.

Nabízíme:
Externí spolupráci, časovou flexibilitu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce, práce na živnostenský list, jiné.
Odměna 20-40'000,- Kč
Cena: 40000 Kč

Místo: Brno-město.

Kontakt: l. Tichý, +420608634463

Počet zobrazení inzerátu: 99x

Datum vložení inzerátu: 07.12. 2016

Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*

Následující inzeráty v kategorii IT - vývoj Software

Programátor (PHP, SQL), vedoucí úseku IT - Nabídka

Zobrazeno 9xProgramátor (PHP, SQL), vedoucí úseku IT - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Do rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu. Pracovní náplň: Komplexní zajišťování IT procesů - především: Vedení úseku IT, komunikace a spolupráce s ostatními zaměstnanci firmy a externími ...

Cena: 55,000 KčOstravaDetail inzerátu6.12.2016 10:47

SERVISNÍ TECHNIK ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ - Nabídka

Zobrazeno 16xSERVISNÍ TECHNIK ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Náplň práce: - servis a montáž zabezpečovacích systémů EZS, EPS, CCTV, ACS, MR, PZTS, EKV - práce s provozní a technickou dokumentací Požadujeme: - vzdělání v oboru elektro - slaboproudé systémy výhodou, nikoliv podmínkou - platná vyhláška 50, § 6, výhodou §§ 7, 8, 9, není podmínkou - znalost LAN, WAN, WiFi - dobrou znalost systémů ...

Cena: 25,000 KčBrno-městoDetail inzerátu24.11.2016 10:37

Hledám z Prahy osobu pro pomoc vytvoření Webové st - Nabídka

Zobrazeno 20xHledám z Prahy osobu pro pomoc vytvoření Webové st - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Hledám z Prahy osobu pro vytvoření webu s tvůrčím talentem. Spěchá to a spolupráce do budoucna možná.

Cena: dohodouPraha 1Detail inzerátu11.11.2016 11:08

Zobrazit ostatní inzeráty z kategorie IT - vývoj Software

Inzeráty Práce celkem: 2044, inzerce za 24 hodin: 16