Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce práce - Logistika
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

Pracovníci distribučního centra Amazon - 125 Kč/h - Nabídka

Popis:
Světoznámý internetový obchod AMAZON opět nabírá a navyšuje mzdy! Hledáme pracovníky do distribučního centra v Dobrovízi u Prahy. Práce vhodná pro každého bez rozdílu pohlaví a věku!

Co Vás čeká na pracovišti?
- rozbalování a balení zboží
- manipulace se zákaznickými zásilkami za využití nejmodernějších technologií
- manipulace se zbožím vysoko-zdvižnými, paletovými a elektrickými paletovými vozíky
- další pomocné skladové práce a spolupráce s ostatními odděleními

S námi získáte:
- 125 Kč/hod + bonus 10% + příplatky
- Práce 4 dny v týdnu, 3 dny volna
- Denní nebo noční směny buď od neděle do středy nebo od středy do soboty

Co Vám ještě nabídneme:
- Dlouhodobou spolupráci
- Možnost týdenních záloh
- Práce v novém čistém moderním prostředí
- Týden dovolené navíc
- Dotovaná strava na pracovišti
- Svoz na směny a ze směny ZDARMA

Co očekáváme od Vás?
- Zájem o dlouhodobé zaměstnání
- Ochotu pracovat na směny
- Dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
- Trestní bezúhonnost
Cena: v textu

Místo: Praha 1.

Kontakt: Náborové centrum, +420800856856

Web: http://https://www.randstad.cz/uchazeci-top-nabidky/

Počet zobrazení inzerátu: 41x

Datum vložení inzerátu: 06.10. 2016

Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*

Následující inzeráty v kategorii Logistika

Pracovníci reklamačního centra Amazon - 125 Kč/hod - Nabídka

Zobrazeno 34xPracovníci reklamačního centra Amazon - 125 Kč/hod - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Světoznámý internetový obchod AMAZON opět nabírá a navyšuje mzdy! Co Vás čeká na pracovišti? - manipulace se zásilkami - posuzování reklamací - rozbalování a balení zboží - drobná administrativa na počítači, práce se čtečkou - další pomocné skladové práce S námi získáte: - 125 Kč/hod + bonus 10% + příplatky - Práce 4 dny v ...

Cena: v textuPraha 1Detail inzerátu6.10.2016 14:23

PŘIJMEME ŘIDIČE KAMIONŮ MKD/VKD - Nabídka

Zobrazeno 40xPŘIJMEME ŘIDIČE KAMIONŮ MKD/VKD - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

PŘIJMEME ŘIDIČE KAMIONŮ MKD/VKD Přijmeme řidiče z celé ČR-EKOMULTIPARK- MKD/VKD Zaměstnanec bude mít smlouvu přímo s dopravcem dle individuálního přístupu Zajišťujeme přepravy na přání klienta a zákazníka Požadujeme Ř.P. sk. C,CE, digitální kartu + platné profesní osvědčení- (možný příslib zaměstnavatele) Průměrná mzda se pohybuje 45 ...

Cena: 49,000 KčPraha 1Detail inzerátu3.10.2016 20:45

Odpovědný zástupce v dopravě - Nabídka

Zobrazeno 248xOdpovědný zástupce v dopravě - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Jako odpovědný zástupce v dopravě zajistím koncesi pro vaší firmu. Osobní,nákladní bez rozdílu tonáže. Praxe v oboru 35 let.

Cena: dohodouPraha 1Detail inzerátu1.10.2016 08:38

Zobrazit ostatní inzeráty z kategorie Logistika

Inzeráty Práce celkem: 2065, inzerce za 24 hodin: 21