Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce práce - Logistika
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

Pomocný skladník / manipulant (muži, ženy, páry) - Nabídka

Popis:
Pro našeho významného klienta z oblasti velkoobchodu potravin a nápojů hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladníka do Olomouce.
Máme pro Vás skvělou pracovní nabídku s příjemným finančním ohodnocením.

Náplň práce: běžné skladové operace spojené především s vychystáváním zásilek na expedici, příjem zboží a další práce ve skladu.

Jiné výhody:
Nabízíme Vám zázemí stabilní nadnárodní společnosti a příjemné platové ohodnocení. Samozřejmostí je u nás pečlivé zaučení. Poskytujeme ubytování ZDARMA a týdenní zálohy.

Požadavky na zaměstnance:
základní vzdělání,
Český jazyk - aktivní.

Ničeho se nebojte, vše Vás naučíme a pečlivě zaškolíme. Pro začátek nám stačí Vaše chuť pracovat, manuální zručnost a Vaše praxe ve skladu a zkušenost s prací se čtečkou jsou výhodou, ale ne podmínkou.
Cena: dohodou

Místo: Olomouc.

Kontakt: Denisa Záhradníková, +420733221086

Počet zobrazení inzerátu: 71x

Datum vložení inzerátu: 13.12. 2016

Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*

Fotografie

Následující inzeráty v kategorii Logistika

Skladník/ce, okamžitý nástup, Zdiby u Prahy - Nabídka

Zobrazeno 40xSkladník/ce, okamžitý nástup, Zdiby u Prahy - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Pracujete rádi ve skladu nebo jste naopak bez zkušeností a myslíte si, že by to mohlo být to pravé zaměstnání pro Vás? V tom případě je tu Vaše šance! Čeká Vás: práce ve skladu s oblečením v logistickém centru v Praze ve Zdibech (dobrá dostupnost z metra Kobylisy), plnění objednávek podle zákaznického servisu, balení do krabic, vybalování, ...

Cena: 18,500 KčPraha-východDetail inzerátu9.12.2016 16:05

Řidič/řidička kamionu - Nabídka

Zobrazeno 40xŘidič/řidička kamionu - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Splň si svůj cestovatelský sen! Jsi dobrodruh tělem i duší? Nebojíš se nepředvídatelných situací a máš chuť poznávat svět? Tak možná práce u Tonicar Transport je šitá na míru právě tobě! Hledáme pohodáře, který si rád posedí za volantem kamionu a je odhodlán čelit vzdálené krajině za hranicemi. My se ti za odměnu odvděčíme velmi ...

Cena: 50,000 KčPraha-východDetail inzerátu9.12.2016 09:01

řidič skupina B - Jičín - Poptávka

Zobrazeno 175xřidič skupina B - Jičín - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Řidič skupina B - Jičín,hledám jěždění na odpoledne,možno i přes noc,nebo víkendy..Dlouholetá zkušenosti,jezdím bez nehod,spolehlivost.

Cena: 6,000 KčJičínDetail inzerátu30.11.2016 08:56

Zobrazit ostatní inzeráty z kategorie Logistika

Inzeráty Práce celkem: 1590, inzerce za 24 hodin: 30