Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce práce - Logistika
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

Pomocný skladník / manipulant (muži, ženy, páry) - Nabídka

Popis:
Pro našeho významného klienta z oblasti velkoobchodu potravin a nápojů hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladníka do Olomouce.
Máme pro Vás skvělou pracovní nabídku s příjemným finančním ohodnocením.

Náplň práce: běžné skladové operace spojené především s vychystáváním zásilek na expedici, příjem zboží a další práce ve skladu.

Jiné výhody:
Nabízíme Vám zázemí stabilní nadnárodní společnosti a příjemné platové ohodnocení. Samozřejmostí je u nás pečlivé zaučení. Poskytujeme ubytování ZDARMA a týdenní zálohy.

Požadavky na zaměstnance:
základní vzdělání,
Český jazyk - aktivní.

Ničeho se nebojte, vše Vás naučíme a pečlivě zaškolíme. Pro začátek nám stačí Vaše chuť pracovat, manuální zručnost a Vaše praxe ve skladu a zkušenost s prací se čtečkou jsou výhodou, ale ne podmínkou.
Cena: dohodou

Místo: Olomouc.

Kontakt: Denisa Záhradníková, +420733221086

Počet zobrazení inzerátu: 32x

Datum vložení inzerátu: 14.09. 2016

Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*

Fotografie

Následující inzeráty v kategorii Logistika

Hledám práci Řidiče vzv - Poptávka

Zobrazeno 57xHledám práci Řidiče vzv  - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Hledám práci Řidiče vzv dělal jsem za posledních 5 let práce Dělník výroby, skladník potravinách Agentura Staffline uk od 2013 do 2015 Agentura Gadasová od 2015 do 2016 Kompletace reklamních panelů Kompletace holínek jinak živnostník ve stavebnictví od 1998 do 2016 792 287 299

Cena: dohodouTepliceDetail inzerátu1.9.2016 07:23

Řidič MKD - Nabídka

Zobrazeno 119xŘidič MKD - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Přeprava po EU/Práca na turnusy min.3+1 Při rýchlom nástupe BONUS ! Požadujeme: ŘP sk.C+E, profesní průkaz, digitální průkaz, kartu řidiče. Ke mzdě náleží zákonné cestovní náhrady, řidiče bez praxe zaškolíme. Nabízíme ubytování. Mzdové ohodnocení odpovídá MiLoG(Nemecký min.plat) 8,5 € /odjazdená hodina! + každá nakládka a ...

Cena: 50,000 KčKarvináDetail inzerátu31.8.2016 08:19

řidič sk.c - Nabídka

Zobrazeno 68xřidič sk.c - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

přijmu řidiče sk.c na každodenní rozvoz pro firmu toptrans po-pá 8-17hod beroun a okolí vyplata každých 14 dní případě vašeho zájmu mě kontaktujte

Cena: 18,000 KčBerounDetail inzerátu30.8.2016 17:21

Zobrazit ostatní inzeráty z kategorie Logistika

Inzeráty Práce celkem: 2085, inzerce za 24 hodin: 7