Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce - Administrativa
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

Hledáme právě vás - pracovité a chytré lidi - Nabídka

Popis:
Do nedávno otevřených kanceláři v Chomutově, Ústí nad Labem, Pisku, Táboře, Českých Budějovicích, Kolíně, Pardubicích, Olomouci, Ostravě a Praze přijmeme na HPP i VPP zkušené finanční poradce, investiční a úvěrové specialisty, manažery, tipaře a prodejce investičního zlata a stříbra. Vybraným zájemcům nabízíme fixní plat plus velmi zajímavé provize i meziprovize, možnost využívání firemních automobilů, bezplatné zahraniční školení i další firemní benefity. Nabídka je určená pouze seriózním zájemcům! Životopisy posílejte na: vrba@pentiaconsulting.cz.
Cena: 55555 Kč

Místo: Praha 1.

Kontakt: PhDr. Luboš Vrba, +420730552050

ICQ: 71854363

Web: http://www.pentiaconsulting.cz

Počet zobrazení inzerátu: 89x

Datum vložení inzerátu: 06.12. 2016

Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*

Fotografie

Následující inzeráty v kategorii Administrativa

Obchodně-administrativní pozice, péče o klienty - Nabídka

Zobrazeno 7xObchodně-administrativní pozice, péče o klienty  - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Náplň práce: • Zpracování žádostí • Zadávání údajů do systému • Řešení požadavků klientů • Péče o klientský kmen, řešení požadavků klienta Náš přátelský tým se těší na Vaše odpovědi. Místo výkonu: Beroun Typ pracovního poměru: spolupráci zahajujeme na ŽL Minimální požadované vzdělání: Středoškolské – maturita Nabízíme ...

Cena: zdarmaBerounDetail inzerátu6.12.2016 10:29

Příležitost pro každého ! - Nabídka

Zobrazeno 107xPříležitost pro každého ! - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Hledáte dobře placenou práci nebo přivýdělek? Prosperující česká poradenská společnost PENTIA CONSULTING vám dává příležitost - stačí absolvovat celodenní startovací seminář, na kterém se dozvíte a naučíte vše potřebné. Seminář se uskuteční ve čtvrtek 7.9. na Španělská 2, Praha 2-Vinohrady, 4.patro od 16 hodin. Za poplatek 500 korun dostanete ...

Cena: 500 KčPraha 1Detail inzerátu4.12.2016 17:53

Oddlužovací specialista - Nabídka

Zobrazeno 149xOddlužovací specialista - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Nehledáme stovky spolupracovníků. Náš cíl je mít tým Specialistů, kteří se stanou vyhlášenými odborníky na oddlužení v daných regionech po celé České republice. Požadujeme: uživatelská znalost práce na PC (office) SŠ flexibilitu řidičský průkaz a vlastní automobil výhodou čistý trestní rejstřík samostatnost vlastní živnostenský ...

Cena: dohodouLiberecDetail inzerátu4.12.2016 14:28

Zobrazit ostatní inzeráty z kategorie Administrativa

Inzeráty Práce celkem: 2060, inzerce za 24 hodin: 11