Můj-Bazar, inzerce zdarma - zpět na homepage
Inzerce - Administrativa
Soukromá i firemní inzerce zdarma

Nahlásit nevhodný obsah inzerátu

Oznámit nesprávné zařazení do kategorie

Oddlužovací specialista - Nabídka

Popis:
Nehledáme stovky spolupracovníků. Náš cíl je mít tým Specialistů, kteří se stanou vyhlášenými odborníky na oddlužení v daných regionech po celé České republice.
Požadujeme:

uživatelská znalost práce na PC (office)

flexibilitu
řidičský průkaz a vlastní automobil výhodou
čistý trestní rejstřík
samostatnost
vlastní živnostenský list (vhodné i pro právnické osoby)
Nabízíme:

firemní zázemí
vlastní firemní aplikace a programy
profesionální proškolení a pomoc
hot-line podporu

Pokud se chcete stát Oddlužovacím Specialistou,neváhejte nás kontaktovat.

Dluhová poradna

tel.: 725 009 796

www.dluhovaporadna.com
Cena: dohodou

Místo: Liberec.

Kontakt: Petra Ryšavá, +420774222225

Web: http://www.dluhovaporadna.com

Počet zobrazení inzerátu: 144x

Datum vložení inzerátu: 04.12. 2016

Formulář pro odpověď na inzerát:

Opište kontrolní kód z obrázku*

code
Vaše emailová adresa*

Následující inzeráty v kategorii Administrativa

Jednoduchá seriózna práca riadená z domova - Nabídka

Zobrazeno 12xJednoduchá seriózna práca riadená z domova - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Jednoduchá a seriózna práca, ktorá nijako neohrození Váše súčasné zamestnanie a Vaše aktivity. Vhodné tiež pre študentov či ženy na materskej dovolenke. S časovou nezávislosťou a potrebným zaškolením. Viac na www.pzd.sk/ata01. Telefón: +421905273305.

Cena: dohodouBrno-městoDetail inzerátu29.11.2016 19:23

Dlouhodobá práce doma. - Nabídka

Zobrazeno 179xDlouhodobá práce doma. - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Jedná se o skládání propagačních letáků a vkládání do obálek C6. Materiál, smlouvu a potřebné instrukce zasílá firma poštou . Garance odběru !Obálky a známky získáte ve formě zpětných zásilek bezplatně. Smlouva je na dobu neurčitou a spolupráci můžete kdykoliv ukončit. Zajímavá nabídka práce. HPČ i VPČ. Výdělky jsou pravidelně vypláceny k 10 ...

Cena: v textuPraha 1Detail inzerátu29.11.2016 15:04

Obchodně-administrativní pracovník - Nabídka

Zobrazeno 9xObchodně-administrativní pracovník - Můj-bazar.cz - Inzerce zdarma

Náplň práce: • Zpracování žádostí • Zadávání údajů do systému • Řešení požadavků klientů • Péče o klientský kmen, řešení požadavků klienta Náš přátelský tým se těší na Vaše odpovědi. Místo výkonu: Beroun Typ pracovního poměru: spolupráci zahajujeme na ŽL Minimální požadované vzdělání: Středoškolské – maturita Nabízíme ...

Cena: zdarmaBerounDetail inzerátu29.11.2016 10:45

Zobrazit ostatní inzeráty z kategorie Administrativa

Inzeráty Práce celkem: 2084, inzerce za 24 hodin: 28
© 2009 - 2016 Muj-Bazar.cz - Inzerce Administrativa
Kontakt, Podmínky, Mapa stránek, Články, RSS

TOPlist TOPlist